Cadde üzerindeki bir vitrin camından muazzam büyüklükteki bir plazanın dış yüzeyine uygulanabilen cephe kaplama işlemleri özellikle büyük şehirlerde gitgide yaygınlaşan bir reklam ve tanıtım mecrası haine geldi. Delikli folyo adı verilen tek taraflı bir yapışkanın, yapışkan olmayan yüzeyine baskının uygulanması, yapışkan yüzeyinin de cepheye yapıştırılmasıyla elde edilir. Yapışkan kısmı siyah baskı uygulanacak yüzeyi beyaz olan delikli folyolar böylece bina içerisinden bakıldığında dışarının görülebilmesine olanak sağlar.

Dijital baskı teknolojilerinin geldiği en önemli noktalardan kabul edilen cephe kaplama pek çok detayı bir arada barındıran bir uygulamadır. Çok büyük ebatlarda yapılacak cephe kaplamaları için yapılacak hesaplama hataları cephenizi güzelleştirmek yerine kötü hale getirebilir. Bunun için binanın ve yüzeyin ölçüleri ve fotoğrafları alınarak ince matematiksel hesaplar yapılır.

Baskı kalitesinin de önemli bir etken olduğu düşünülürse cephe kaplama profesyonel ellere teslim edilmesi gereken bir iştir. Beha Dijital olarak cephelerinizi kaplarken çoğu firmanın aksine inisiyatifimizle değil; görmek istediğiniz işi ortaya koyuyoruz.