Markanızın ürün veya hizmetlerini kitlelere tanıtırken gerek açık havada gerekse iç mekanlarda şık bir çözüm sunan display ürünler aynı zamanda bir reklam alanı olarak da tanıtım faaliyetlerine büyük ölçüde destek oluyor. Söz gelimi; bir fuar alanında stant olarak broşür dağıtımı için sıradan bir masayı kullanmaktansa firmanın logosunu, ürünün veya hizmetin içeriği, verilmek istenen mesajı, sloganı ve iletişim bilgilerini üzerinde taşıyan göz alıcı bir örümcek masa kitlelerle iletişim konusunda çok daha faydalı olacaktır.

Başlıca display ürünler;

Örümcek Stant: 230 cm yükseklik ve 3 buçuk metre genişliğe kadar büyüyebilen örümcek stantlar günümüzde tanıtım, fuar ve toplantı gibi organizasyonların vazgeçilmez reklam unsurlarından birisi haline geldiler. Gerek estetik görünümü, gerekse geniş alanıyla etkili bir iletişim alanı olan örümcek stantları bu kadar cazip kılan bir diğer özellik de katlandıklarında kolay taşınabilir hale gelmeleri.

Örümcek Masa: Getirdiği yenilikçi konsept ve şık görünümle ürün tanıtım, ürün tattırma ve broşür dağıtımı gibi organizasyonlarda sıkça yer almaya başlayan örümcek masaların iskeletleri katlanabilir alüminyum çubuklardan oluşuyor. Üzerine istediğiniz baskıyı uygulatabileceğiniz bu portatif ve şık çözüm 90 cm x 40 cm x 87 cm ve 130 cm x 40 cm x 87 ölçülerine sahip iki farklı model olarak sunuluyor.

X Banner: 60 cm x 160 cm ve 60 cm x 180 ebatlarında sunulan X Bannerlar kolay taşınan, kolay kurulan, estetik ve kullanışlı yapılarıyla en çok tercih edilen display ürünlerin başında geliyor.

Tanıtım – Tattırma Standı: Süpermarketlerde yiyecek tattırma alanı olarak ya da bir markanın yeni ürün/hizmetini tanıtırken kullandığı tanıtım/tattırma stantları görsel ve işlevsel artılarının yanı sıra tanıttığınız ürünün ve markanızın da reklamının yapıldığı bir platform olarak öne çıkıyor.

Broşürlük

Gazete, dergi, broşür gibi yazılı materyallerin hem istifi hem de sergilenmesi açısından küçük bir kütüphane görevi gören broşürlükler zigzag, masa üstü, pleksi gibi farklı çeşitlere ayrılıyor.

Plaj Bayrağı

Plaj bayrağı olarak adlandırılan reklamcılık ürünü bu bayraklar, herhangi bir göndere gereksinim duyulmaksızın uygulanabiliyorlar. Taşınabilir özelliğe sahip plaj bayraklarıyla 400 cm x 100 cm gibi ölçülerde markanızın reklamını yapma şansına sahip oluyorsunuz.